ÚVOD VOLUME HUDBA KONCERTY SHOP KONTAKT

2017
Začiatkom roku 2017 kapela pokračovala prácou na videoklipoch k poslednému EP a vydala videoklipy k zvyšným skladbám z EP HRIECH a vydala sa na ďalšie TOUR spolu so spriaznenou kapelou NO ONE ktoré trvalo krásne dva mesiace. Po jeho skončení VOLUME začali skladať nové skladby. Momentálne sa kapela plne sústredí na nový album ktorý VOLUME plánujú vydať začiatkom roku 2018. Na jeseň kapela plánuje vydať pilotný singel z nového albumu a vyraziť na malé PROMO TOUR. Po vidaní nového CD kapela plánuje opäť koncertné turné po SK a CZ

2016
Začiatkom roku 2016 kapela pripravila ROCK ME FEST Tour 2016 (ako vyjadrenie podpory organizátorom Rock Me Fest-u), kedy už zasa hrá v plnej zostave s Jonym Omelkom. Po jeho skončení takmer celý rok kapela venovala všetku energiu nahrávaniu nového CD ktoré bolo vdané 18.9.2016 s názvom HRIECH z ktorého vyšiel aj singel s rovnakým názvom. Kapela odohrala svoje doteraz najdlhšie HRIEŠNE TOUR ktoré trvalo 4 mesiace. Po dokončení HRIEŠNEHO TOUR zase VOLUME venovali veľkú pozornosť videoklipom a koncom roka uzrel svetlo sveta videoklip k piesni Svinská hra. Koncom roka ako poďakovanie všetkým fanúšikom za podporu bol vydaný vianočný singel s názvom Satan Claus.
2015
Do roku 2015 kapela VOLUME vstúpila malinkým turné po západnom Slovensku. Po absolvovaní tohto turné kapela pracuje na novom albume a nahráva nové skladby. 1.5.2015 bol vypustený singel s názvom Križovatka aj s videoklipom. 1.6.2015 bol vypustený v poradí druhý album s názvom NEVIEM ČO CHCEM. Bohužiaľ, pár mesiacov po jeho vydaní kapelu opúšťa dlhoročný člen a spoluzakladateľ, basák, Jano Omelka, z osobných dôvodov. Na jeho miesto nastupuje nový člen Robo Holub (Pell-Mell 59, Intellectuals). Už v upravenej zostave sa kapela pustila do nahrávania nového singlu s názvom Krídla, ktorého vydanie je naplánované na október 2015. Medzi októbrom a novembrom odchádza Robo Holub a kapela sa rozhodne zatiaľ fungovať v trojici. Basu chytá do ruky Phill Magala.
2014
Začiatkom roka 2014 sme vydali náš prvý promo album EXPERIMENT. Na prelome rokov 2013 - 2014 kapelu opúšťa bubeník a dlhoročný priateľ Thomas Šmátrala zo súkromných dôvodov. Na jeho stoličku si zasadol nový človek, Lubo Bobák. Kapela začala aktívne koncertovať, čo prinieslo mnoho nových fanúšikov. Koncom roku 2014 sa kapela už v zohranej zostave prihlásila do celoslovenskej sútaže rockových kapiel s názvom Rock Me Fest, kde dosiahla výborné 1. miesto z celého Slovenska.

Volume

ÚVOD VOLUME HUDBA KONCERTY SHOP KONTAKT