Každému osvetľuje životnú cestu niečo iné
by on 13 marca, 2023 in Tlačové správy

Tvrdí skupina Volume v novom singli s názvom Tak svieť. Ten pustila do sveta aj s videoklipom, ktorý svojím prevedením a energiou posolstvo skladby umocňuje.

„Aktuálna situácia  vo svete je napätá a každý z nás môže vo svojom vnútri bojovať s temnými myšlienkami. My si ale stojíme za tým, že všetci máme v živote niekoho alebo niečo, čo nám osvetlí cestu životom a zaženie to zlé,“ priblížil spevák Majo Krátky. Dodal tiež, že tým najväčším svetlom v jeho živote je určite rodina. Singel Tak svieť je hudobne úplne niečo iné ako ste boli doteraz od kapely Volume zvyknutí. Hlboké metalové gitary v spojení s elektronikou a moderným vizuálom. Tieto postupy môžete poznať skôr zo svetovej produkcie ako od domácich kapiel.

Novinka Tak svieť je ďalším počinom skupiny Volume v rámci  EP s názvom Erised. Špecifická hra s titulom EP (erised/desire) korešponduje aj s celkovým výsledkom. „Kto nás sleduje dlhší čas vie, že každá zatiaľ vypustená skladba je žánrovo trošku inde. Naším cieľom je dať najavo všestrannosť kapely, čomu, veríme, sa potešia všetci fanúšikovia vo všetkých krajinách, kde tento rok zavítame,“ upresnil Majo s tým, že v rámci veľkonočného turné, na ktorom chalani predstavia novú skladbu Tak svieť, navštívia okrem slovenských a českých miest aj poľskú metropolu Krakow či Opole.

Volume