Hoci koncertné sály či kluby zívajú v tomto období prázdnotou, fanúšikovia rockovej hudby o svoje zážitky neprídu. Multižánrový večer s názvom Kultúrou proti nude budú môcť sledovať on-line prostredníctvom live streamu. Podporia tak nielen lokálnu scénu ale aj záslužnú prácu zdravotníckych pracovníkov.

V priestoroch klubu Hangár v Trenčíne sa už 2. mája 2020 uskutoční multižánrový večer s názvom Kultúrou proti nude, ktorý budete môcť sledovať prostredníctvom Facebook-u či portálu. „Chceli by sme predstaviť rôzne vystúpenia umelcov z Trenčína, ktorí aj v týchto ťažkých časoch pre kultúru majú neskutočnú chuť realizovať sa. Hlavnou hviezdou večera bude skupina Volume,“ informuje portál.

Najväčšou výhodou je, že pripojiť sa môže ktokoľvek. Takýmto spôsobom budeme blízko aj tým, ktorí by na náš koncert za normálnych okolností prísť nemohli,“ povedal spevák skupiny Volume Majo Krátky. Atmosféra on-line koncertu bude nová aj pre samotnú skupinu. „Áno, bude to nezvyk keď pod pódiom neuvidíme ľudí. Chýbať nám bude aj potlesk, ale myslím, že každý, kto bude koncert sledovať, môže tlieskať aj doma. Tentokrát však potlesk nebude patriť nám, ale zdravotníckemu personálu,“ dodal Majo.

On-line koncert Kultúrou proti nude sa uskutoční zadarmo s možnosťou dobrovoľne finančne prispieť pre potreby Infekčného oddelenia trenčianskej nemocnice.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.