Vitajte na novom webe!
by on 9 marca, 2023 in NEWS

Vitajte na novom webe!

Nespíme a stále tvoríme. Netýka sa to však iba hudby. Posun vpred zaznamenala aj naša webová stránka, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou. Okrem odkazov na všetky klipy či albumy na ňom nájdete prehľadný rozpis plánovaných koncertov, logá či fotky na stiahnutie a kontaktný formulár pre organizátorov, ale aj pre všetkých, ktorí chcú byť s kapelou v spojení.

Veríme, že sa vám náš nový web bude páčiť a tešíme sa na každú návštevu. 

Tak svieť na nás…

Už tento piatok 10.3.2023 si budete môcť vychutnať nový videoklip k piesni Tak svieť. Natáčali sme prvýkrát vo štvorici, a to v Trenčíne u šikovného Miša Hajtmana. Bol to náročný pracovný deň, no výsledok rozhodne stojí za to. Posúdiť ho budete môcť aj vy. Nezmeškajte premiéru v piatok 10.3.2023 a hlavne nám nezabudnite dať vedieť ako sa vám páči. 

Mini Easter tour odohráme v troch krajinách!

Slovensko, Čechy, ale premiérovo aj Poľsko. Práve tam si totiž posvietime na rockových fanúšikov počas nášho Mini easter tour. S novým programom zavítame do Vrútok, Brna, poľského Opole i poľskej metropoly Krakowa. Podrobnosti nájdete v sekcii tour na našej webovej stránke. Tešíme sa na nové skúsenosti aj na vás všetkých! Sledujte nás aj na Facebooku či Instagrame, aby vám neunikli zážitky z ciest a zaujímavosti z backstage.

Volume