VOLUME posiela fanúšikom náhradu za zrušené koncerty

A to v podobe videozáznamu celého vystúpenia priamo zo priestorov štúdia Volume production, ktorým sa skupina zároveň snaží poukázať na aktuálne dianie v kultúrnej oblasti. 

Videozáznam koncertu posiela skupina Volume všetkým tým, ktorí počas trvania koronakrízy či rôznych opatrení prišli o zážitky zo skutočného live vystúpenia. „Veľmi nás mrzí, že počas tohto roka sa zrušilo viacero podujatí vrátane veľkých festivalov, klubových koncertov či iných akcií. Vnímame rozhorčenie kultúrnej obce, no zároveň si uvedomujeme, že bezpečnosť má byť na prvom mieste. Na umelcov vo všeobecnosti to však má vo veľkej miere likvidačné dopady,“ povedal spevák a frontman kapely Majo Krátky. Dodal však, že aj napriek všetkým opatreniam si prácu zdravotníkov či hygienikov váži a v plnej miere rešpektuje.

Pod hlavičkou #nebudemeticho sa tak trenčianski rockeri rozhodli vypustiť do sveta voľne dostupný záznam koncertu, aby dali najavo, že myslia na svojich fanúšikov aj v období, ktoré je pre chod kapely doposiaľ najťažšou skúškou. Celý koncert si môžete zadarmo stiahnuť na tomto odkaze: https://volumeband.sk/obchod/hudba/volume-nebudemeticho/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.